csoportvezető in csömör

posted
job type
permanent

job details

posted
location
csömör, pest
job category
egyéb
job type
permanent
reference number
92262

Női higiéniás termékek gyártásával foglalkozó partnercégünkhöz keresünk CSOPORTVEZETŐ munkatársakat Csömörre.

Feladatok:

Csomagolók munkájának irányítása, folyamatos koordinálása, ellenőrzése és fejlesztése
Új csomagoló kollégák beillesztése, munka - és balesetvédelmi tréningek oktatása
Beosztások, túlórák, szabadságok tervezése, hiányzások vezetése, jelenléti ívek összegyűjtése
Kapcsolattartás a kölcsönzőcéggel és az anyacéggel

Elvárások / Requirements

Elvárások:

Középfokú iskolai végzettség,
Határozott fellépés, jó problémamegoldó készség,
Ügyfélközpontúság,
3 műszakos munkarend vállalása

Előny: A csoportvezetésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk / Offer

Amit ajánlunk:

Versenyképes bérezés + teljesítményarányos bónusz
Céges telefon
Tapasztalatszerzési lehetőség egy amerikai hátterű cégnél
Jó munkakörnyezet
Bejárás : Ingyenes dolgozói járattal. Busz útvonala : Monor- Péteri- Gyömrő- Maglód- Pécel- Kistarcsa és Budapest irányából.

Kapcsolattartó / Applications

Pincze Pálma
m +36 30 542 8673
palma.pincze@randstad.hu