enterprise architect in Budapest, IX. kerület

posted:
location
Budapest, IX. kerület, Budapest
job type
Permanent
reference number
92223

Partnerünk egy nemzetközi hátterű, a magyar piacon vezető szerepben lévő pénzintézet, amely Enterprise Architect kollégákat keres.

-Pénzügyi alkalmazások fejlesztésében való részvétel, a feladatok architekturális megvalósításának, valamint az alkalmazások integrációjának megtervezése
-Rendszer integráció, teljes rendszerek felépítésében való részvétel, a banki rendszerek, alkalmazások műszaki tervezése
-Az alkalmazásokhoz kapcsolódó fejlesztési igények felmérése
-Szoros együttműködés az egyéb fejlesztési területekkel (technical analystek, rendszerszervezők, architectek, pre-sales, üzleti területek)
-Nemzetközi projectekben való részvétel
-Stratégiai iránymutatás, lehetséges szakmai megoldások megkeresése

Elvárások / Requirements

-Felsőfokú informatikai, gazdaságinformatikus vagy közgazdász végzettség
-Hasonló pozícióban szerzett minimum 5 éves tapasztalat, korábbi fejlesztői háttér előny!
-Széleskörű korszerű informatikai technológiai tudás, kiemelten alkalmazásfejlesztési és rendszer integrációs területeken
-Architektúra tervezési, fejlesztési módszertanok és eszközök ismerete (pl. RUP, TOGAF)
-Agilis fejlesztési módszertanok ismerete (SCRUM preferált)
-Szolgáltatásalapú architektúrákban (SOA) szerzett jártasság előny!
-Legalább középfokú angol nyelvtudás
-Képesség stratégiai, enterprise szinten való gondolkodásra

Amit kínálunk / Offer

-Versenyképes juttatási csomag, kiemelkedő béren kívüli juttatások
-Rugalmas munkaidő
-Felelősségteljes munkakör
-Dinamikus csapat
-Modern munkakörnyezet

Kapcsolattartó / Applications

Mező-Mészáros Ildikó
ildiko.mezo-meszaros@randstad.hu