építésvezető in budapest

posted
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
műszaki / mérnöki poziciók
job type
permanent
reference number
125600

Partnerünk, több évtizedes múlttal rendelkező, irodaházak, hotelek, éttermek generál kivitelezésével foglalkozó magyar tulajdonú építőipari vállalat számára keresünk Építésvezetőket budapesti munkavégzéssel.

- Kivitelezési munkák koordinálása, vezetése, ellenőrzése
- Építőipari projektek műszaki lebonyolítása
- A projektek naprakész műszaki dokumentálása, nyomonkövetése
- Építész, gépész, villamos és egyéb szakipari munkák koordinálása
- Szerződésszerű és megfelelően magas szintű műszaki tartalom biztosítása
- Kivitelezési minőség ellenőrzése
- Ütemtervek készítése és azok betartatása
- Együttműködés az érintett hatóságokkal
- Építési naplók vezetése és ellenőrzése
- Kapcsolattartás megrendelőkkel és alvállalkozókkal

Elvárások / Requirements

- Felsőfokú szakirányú (építész-/építőmérnök) műszaki végzettség
- Érvényes regisztrált felelős műszaki vezetői jogosultság előnyt jelent
- 3-5 éves szakmai, releváns, építőipari tapasztalat
- Aktív angol nyelvtudás előnyt jelent
- Gyors, higgadt, eredményorientált személyiség
- Határozott fellépés, nagyfokú teherbírás
- Kiváló kommunikációs készség

Amit kínálunk / Offer

- Magas színvonalú munkák, szakmai kihívások
- Kreatív, innovatív, fiatalos csapat
- Vonzó juttatási csomag
- Stabil vállalati háttér
- Modern munkakörnyezet
- Gyors szakmai fejlődés lehetőség

Kapcsolattartó / Applications

Mariann Illés Tóth