építészmérnök in budapest

posted
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
műszaki / mérnöki poziciók
job type
permanent
reference number
168422

Rendelkezel építészként legalább 2-3 éves szakmai tapasztalattal?
Szívesen dolgoznál nívós és nagy volumenű projekteken?

Jelentkezz hozzánk és mi segítünk, hogy lehetőségeink között megtaláld a számodra leginkább testhezállót!

- Építész tervezői feladatok ellátása
- Műszaki dokumentumok és dokumentációk összeállítása, kontroll
- Hatósági előírások és minőségi követelmények betartásának biztosítása, ellenőrzése
- Költségvetés, mennyiségi számítások, műszaki támogatása
műszaki egyeztetések

Elvárások / Requirements

- Műszaki felsőfokú végzettség,
- Önálló, precíz munkavégzés, önálló épületfelmérés-, tervfeldolgozás
- ARCHICAD alkalmazás szintű ismerete
- Terhelhetőség, koncentrálóképesség, felelősségtudat
- Jó kommunikációs készség és empatikus személyiség
- Megbízhatóság

Amit kínálunk / Offer

- Hosszútávú munkalehetőség
- Részvétel magas színvonalú nagy volumenű projektek sikerében
- Komoly tapasztalat és kapcsolat megszerzése nagyszámú projekt előkészítése és lebonyolítása során
- Dinamikus szakmai fejlődés

Kapcsolattartó / Applications

Szőke Ivett
ivett.szoke@randstad.hu