hr generalista (employer branding, belső kommunikáció fókusszal) in budapest

posted
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
HR / munkaügy
job type
permanent
reference number
128307

Energiagazdálkodási feladatok digitális átalakításában és automatizálásában vezető szerepet betöltő amerikai ügyfelünk keresi HR GENERALISTA pozícióba új munkavállalóját budapesti központjába.

- Belső kommunikáció teljes körű irányítása, kezelése
- Részvétel belső rendezvények szervezésében
- HR marketing és employer branding program irányítása
- HR és szervezetfejlesztési projektekben történő aktív részvétel
- Expat, külföldi munkavállalók és mobility feladatok ellátása a társterületekkel, vezetőkkel, munkatársakkal, valamint külső partnerekkel
- A HR Business Partnereknek való aktív segítségnyújtás, velük való együttműködés
- Új belépők induction programjának kezelése
- Szükség esetén részvétel recruitmentben és egyéb HR projektekben
- HR rendszer és folyamatok megismerése

Elvárások / Requirements

- Felsőfokú végzettség
- Legalább 1 éves nagyvállalati HR tapasztalat – kiemelten a fenti területeken szerzett tapasztalat
- Tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudás
- Kiváló a kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
- Agilis, dinamikus, együttműködő és proaktív személyiség
- Képesség és akarat az önálló és felelősségteljes munkavégzésre

Amit kínálunk / Offer

- Versenyképes bér és juttatási csomag (bónusz, cafeteria)
- Változatos feladatok, fejlődési tanulási lehetőség
- Stabil, nemzetközi vállalati háttér
- Hosszútávú karrier lehetőség (akár nemzetközi vonalon)
- Dinamikus, jó hangulatú, emberközpontú cégkultúra

Kapcsolattartó / Applications

Dorka Bartók
dorka.bartok@randstad.hu