információbiztonsági szakértő in Siófok - Budapest

posted:
location
Siófok - Budapest
job type
Permanent
reference number
96192

A közel 70 éves múltra visszatekintő, az utóbbi négy évtizedben nagy léptékben korszerűsödő vállalat nagy biztonsággal, diszkriminációmentesen, magas műszaki színvonalon, környezet­barát módon látja el feladatát, a távvezetékrendszer biztonságos és optimális üzemeltetését, fenntartását és fejlesztését. A szóban forgó vállalat most Információbiztonsági szakértő kollégát keres.

- Az Információbiztonsági Stratégia és Politika kialakításában, megvalósításában, a megvalósítás felügyeletében, a biztonsági folyamatainak, rendszereinek és szabályozásainak működtetésében, a belső ellenőrzési tevékenységben közreműködés.
- Az Információbiztonsági Szabályzat kidolgozásában, folyamatos aktualizálásában, az informatikai rendszer információbiztonsági fejlesztéseiben, információvédelmi követelményeinek meghatározásában közreműködés.
- Az üzleti folyamatok problémáinak és igényeinek felmérése, elemzése, szabályozások kezdeményezése.
- A vállalat informatikai rendszerét fenyegető veszélyek kockázatának folyamatos elemzése és értékelése.
- Az információbiztonsági rendszerek üzemeltetésében közreműködés.
- Az adatfeldolgozás és -kezelés biztonságát sértő események, szabálysértések kivizsgálása, az informatikai incidensek feltárására, és a megfelelő védelmi intézkedések meghozatalában való részvétel, az informatikai rendszerben kialakított, aktuálisan beállított jogosultságok ellenőrzése.
- A vállalat szervezeti egységeinél végzett rendszeres helyszíni ellenőrzéseknél kiemelt szerep vállalása.

Elvárások / Requirements

A munkakör betöltéséhez szükséges:
- Felsőfokú műszaki-informatikai végzettség.
- Legalább 2 év szakmai gyakorlat.
- Középfokú angol nyelvismeret.
- „B” kategóriás gépjármű vezetői engedély

Előnyt jelent:
- CISA minősítés.
- Adatvédelem területén szerzett gyakorlat.
- Energetikai szakterületen szerzett munkatapasztalat.

Amit kínálunk / Offer

- A vállalat eredményes üzleti teljesítményével, magas hazai hozzáadottérték-volumenével, egyedülálló infrastruktúrájával és műszaki potenciáljával meghatározó piaci szereplő és komoly nemzetgazdasági értéket képvisel.
- A cég a sikeres vállalkozások rangsorában megyei és országos viszonylatban is előkelő helyet foglal, több alkalommal nyerte el a Legjobb Munkahely címet.
- A cég magas szaktudást igénylő, felelősséggel, kihívásokkal, fejlődési lehetőségekkel pozíciót, elkötelezett, egyedülálló szaktudással és felkészültséggel rendelkező, innovatív szemléletű munkavállalói közösséget kínál.
- A sikeres pályázó munkájával hozzájárulhat a vállalat országosan és nemzetközi szinten is elismert kiváló szakmai hírnevének megőrzéséhez.

Kapcsolattartó / Applications

Ildikó RÁC
ildiko.rac@randstad.hu