java fejelsztő in Budapest

posted:
location
Budapest, Budapest
job type
Permanent
reference number
86471

Pénzügyi területen tevékenykedő nemzetközi partnerünk részére keresünk JAVA (web) fejlesztő kollégát a magyarországi csapatába.

- Java / Apache Wicket alapú fejlesztések kivitelezése,
- Java keretrendszer alapú, Oracle adatbázis hátterű üzleti szoftver fejlesztése és támogatása,
- Architekturális tervezési és fejlesztési feladatok
- Release management feladatok
- Csapattagok támogatása a Java és Javascript technológiák területén.

Elvárások / Requirements

- Java szerver oldali fejlesztői tapasztalatot (Wicket vagy más web application framework)
- Webes technológiák ismeretét (Javascript,HTML, XML, CSS, SCSS)
- Spring, Hibernate ismeretét
- Git vagy SVN verziókövető rendszer használatában való jártasságot
- Precíz, hatékony munkavégzést
- Minőségorientált szemléletet
- Új technológiák megtanulására való hajlandóságot
- Minimum 3 év, hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalatot
- Angol nyelvtudást (szakmai angol) kommunikációs szinten.

Előny:

- Wicket tapasztalatot
- JUnit jártasságot
- Agilis módszertanok ismeretét (scrum,kanban)
- AJAX ismeretét (ExtJS és/vagy jQuery)
- Oracle, PL/SQL programozási tapasztalatot
- Jenkins / Hudson ismeretét
- Atlassian termékek (pl. Jira) használatában szerzett gyakorlatot
- Zurb Foundation tapasztalatot
- SOAP, JSON ismeretét
- Selenium ismeretét
- Linux tapasztalatot

Amit kínálunk / Offer

- Versenyképes fizetést
- Hosszú távú munkalehetőséget
- Egyénre szabott karrier utat, oktatási tervet-karriermenedzsmentet
- Széles körű tapasztalatszerzési lehetőséget
- Cég által támogatott ingyenes sportolási lehetőséget
- Rendszeres belső és külső képzéseket, tréningeket
- Biztos nemzetközi hátteret és üzleti környezetet
- Jól felszerelt, modern munkahelyet (IntelliJ Ultimate Edition) és kellemes, fiatalos környezetet
- Nemzetközi projektben való részvételt

Kapcsolattartó / Applications

Zsuzsanna Hont
zsuzsanna.hont@randstad.hu