Mail to a Friend

junior folyamatmérnök in veszprém

posted
job type
permanent

job details

posted
location
veszprém
job category
műszaki / mérnöki poziciók
job type
permanent
reference number
164716

Nagyfeszültségű komponenseket és az elektromos járművek
széles köréhez fejlesztett rendszereket gyártó piacvezető nagyvállalat részére keresünk Junior Folyamatmérnök kollégákat veszprémi munkavégzésre.

- Gyártás támogatása
- Folyamatoptimalizálásra tett fejlesztési javaslatok, azok megvalósításában való aktív részvétel
- Gyártó berendezések folyamatos üzemének biztosítása
- Minőségügyi és gyártási dokumentumainak elkészítése, aktualizálása
- Hibaokok meghatározása és hibaanalízis elvégzése

Elvárások / Requirements

- Pályakezdő
- Gépészmérnök/villamosmérnök/mechatronikai mérnök/ informatikus/mérnök-informatikus
- Angol kommunikációképes szint
- 1-2 év tapasztalat előnyt jelent
- Autóipari környezetben szerzett tapasztalat vagy érdeklődés szintén előnyt jelent

Amit kínálunk / Offer

-Versenyképes juttatási csomag
-Sporttámogatás
-Komoly szakmai kihívások egy bővülő nagyvállalatnál
-Nemzetközi munkakörnyezet
-Relokációs lehetőség

Kapcsolattartó / Applications

dr. Ruzsinszky Klaudia