junior hr business partner in Budapest

posted:
location
Budapest, Budapest
job type
Permanent
reference number
94535

Junior HR business Partner kollégát keresünk budapesti lokációval. Ha több év szakmai tapasztalattal rendelkezel vezetők HR szempontú támogatásában, akkor jelentkezz.

Fő feladataid lesznek:
- A rád bízott területek HR támogatására a teljes munkavállalói életciklus kezelésével (felvétel és onboarding, teljesítmény- és karrier menedzsment, belső mozgások, munkavállalói panaszok, kilépés);
- Partneri kapcsolat kialakítása a vezetőkkel, munkavállalói kérdésekben támogatás nyújtása;
- A felmerülő szervezeti igényekre HR megoldásokat javasolni az üzleti eredmények és hatékonyság, valamint a munkavállalói élmény és elkötelezettség növelése érdekében;
- Erőforrás-szervezésére a jóváhagyott létszám- és bérkereten belül;
- Toborzási és kiválasztási folyamatok koordinálására, tehetségek proaktív azonosítására és megtalálására;
- Együttműködni a specialista területekkel (Képzés, Kompenzáció, Munkaügy ) a magas szintű ügyfélkiszolgálás érdekében;
- Kapcsolódó területek felé ad-hoc elemzések, prezentációk készítésére;
- Proaktívan részt venni HR kezdeményezésekben, projektekben.

Elvárások / Requirements

Jelentkezz, ha:
-Felsőfokú végzettséggel rendelkezel;
- Legalább 3 éves tapasztalatra tettél szert hasonló támogatói HR munkakörben;
- Stabil munkajogi ismeretekkel bírsz;
- Angol nyelvtudásod társalgási szintű;
- Erős üzleti és HR szemlélettel is rendelkezel;
- Kiváló problémamegoldó készség jellemez, a kritikai gondolkodás és ügyfélfókusz megtartása mellett;
- Proaktív és eredmény orientált vagy, nem csak munkádat jellemzi a megbízhatóság;
- Kiváló kommunikációs készséged szóban és írásban is megmutatkozik;
- Magas, felhasználói szinten kezeled az MS Office programokat.

Amit kínálunk / Offer

- Kiemelkedő juttatási csomag
- Dinamikusan fejlődő környezet
- Támogató csapat
- Modern iroda frekventált helyen

Kapcsolattartó / Applications

Dorka Bartók
dorka.bartok@randstad.hu