junior könyvelő in Budapest

posted:
location
Budapest, Budapest
job type
Permanent
reference number
96133

Nemzetközi hátterű, budapesti központú, kereskedelmi ingatlanok bérbeadásával és
üzemeltetésével foglalkozó társaság Junior Könyvelő munkatársat keres! Ha szeretnél egy stabil, nemzetközi vállalatnál teljeskörűen könyvelni, komplex feladatokkal foglalkozni, jelentkezz.

A junior kolléga napi feladatai:
- bank, vevő, szállító, pénztár könyvelése
- kimenő számlák elkészítése, számlareklamációk kezelése
- házipénztárak kezelése
- banki kapcsolattartás, a banki átutalások előkészítése
- zárásokban, év végi beszámolókban való aktív részvétel
- együttműködés audittal, payrollal

Elvárások / Requirements

- Felsőfokú gazdasági végzettség / mérlegképes könyvelői végzettség
- 1-2 év szakmai tapasztalat könyvelői vagy könyvelő asszisztensi pozícióban
- Önálló, precíz és hatékony munkavégzés

Amit kínálunk / Offer

- Nemzetközi vállalati környezet
- Családias, támogató légkör
- Versenyképes kompenzáció
- Fiatalos munkakörnyezet
- Budai lokáció

Kapcsolattartó / Applications

Lilla Demeter
lilla.demeter@randstad.hu