karbantartó technikus in budapest

posted
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
műszaki / mérnöki poziciók
job type
permanent
reference number
125569

Német tulajdonú partnercégünk, mely több mint 25 éve vezető szerepet tölt be az ipari automatizálás és a pneumatikai elemek gyártásának területén, bővíteni szeretné csapatát dinamikus fejlődésének érdekében.

- Gyártó- és mérőeszközök, berendezések tervezése, műhelyrajzok és műszaki dokumentációk elkészítése.
- Karbantartási készletek meghatározása, követése, megrendelési igények indítása.
- Pneumatikus tervezés.
- A karbantartási terv adminisztrációja.
- Gyártóeszközök karbantartási tervének folyamatos fejlesztése, meghibásodásainak elhárítása.
- Belföldi és külföldi áttelepítési projektek koordinálása, vezetése.
- A karbantartási feladatok koordinálása.
- Kapcsolattartás kooperációs partnerekkel.
- Közvetlen szakmai kapcsolatot tart az alkatrészgyártókkal (külső/belső) és a társosztályokkal.
- Karbantartó technikusok szakmai támogatása.
- Karbantartással összefüggő oktatások megtartása.

Elvárások / Requirements

- Szakirányú gépészmérnöki vagy mechatronikai mérnöki végzettség.
- Angol VAGY német nyelv aktív középfokú ismerete.
- MS Office felhasználói szintű ismerete.
- Erős műszaki rajzolvasási készségek.
- Pneumatikai ismeretek.
- Kiváló kommunikációs készségek.
- Csapatmunkára való hajlandóság.
- Proaktív attitűd.

Amit kínálunk / Offer

- Versenyképes jövedelem, cafeteria és prémiumrendszer
- Barátságos légkör egy piacvezető multinacionális vállalatnál
- Támogató vezetés
- Fejlődési lehetőség egy Ipar 4.0-ás vállalatnál

Kapcsolattartó / Applications

Izsák Viktor
viktor.izsak@randstad.hu