karbantartó technikus in környe

posted
job type
permanent

job details

posted
location
környe, komárom-esztergom
job category
fizikai munka
job type
permanent
reference number
133893

Tatabányai ipari parkba keresünk gyártó partnerünk számára SAJÁT ÁLLOMÁNYBA karbantartó területre új kollégákat!
Nyitott pozíciók: automatizált technikus, elektronikai technikus.

Megfelelsz az elvárásoknak? Várjuk jelentkezésed, s teljeskörű tájékoztatást kapsz a részletekről!
Itt egyből céges dolgozóként kezdhet!

Támogatja az új berendezések telepítését, segíti a beállítást és hibakeresést a validáció
előkészítésében
Tanulmányozza és megismeri a termelési folyamatok segédberendezéseit
Támogatást nyújt a termelési célkitűzések elérésének érdekében
Rendszeresen ellenőrzi a gépek állapotát a termelési területeken, figyeli a trendeket és keresi a fejlesztési igényeket
Javasol és kivitelez projekteket, melyek javítják a folyamat hatékonyságát és minőségét
Felügyelet biztosítása az alkatrész raktárban és a karbantartó műhelyben

Elvárások / Requirements

- középfokú végzettség műszaki területről
- tapasztalat technikusi munkakörben
- gépek biztonságtechnikai előírásainak alapszintű ismerete
- proaktivitás és jó munkaidő beosztási képesség

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk / Offer

- kiemelkedő bérezés
- cafetéria már belépéstől
- bejárási támogatás
- napi étkezési kedvezmény
- havi és negyedéves bónuszok

Kapcsolattartó / Applications

Tímea Huppauer
06 30 258 1027
06 34 200 330