kiemelt ügyfélszolgálati ügyintéző in budapest, xviii. kerület

posted
job type
permanent

job details

posted
location
budapest, xviii. kerület, budapest
job category
adminisztráció
job type
permanent
reference number
96088

Nemzetközi logisztikai és szállítmányozó partnerünk részére keresünk Kiemelt ügyfélszolgálati ügyintéző kollégát.

Ha szereted és tudod használni az angol nyelvet, szívesen tagja lennél egy fiatalos csapatnak, akkor jelentkezz!

A feladataid lesznek:

- Bejövő megrendelések kezelése/ feldolgozása
- Panaszokat fogadása és problémák megoldása
- Belső és külső ügyfelek támogatása számlákkal kapcsolatban
- Kapcsolattartás az ügyfelekkel és belső releváns osztályokkal
- A bejövő adatok rögzítése és ezek helyességének ellenőrzése a rendszerben
- Riportok és beszámolók készítése

Elvárások / Requirements

- Aktív magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
- Felhasználói szintű Excel tudás
- Jó kommunikációs készség
- Ügyfélszolgálaton szerzett tapasztalat előny
- Ügyfélorientált szemlélet
- Csapatjátékos

Amit kínálunk / Offer

- Nemzetközi környezet
- Lehetőség tréningekre és fejlődésre
- 1 műszakos munkarend
- Stabil háttér

Munkavégzés helye: Budapest Liszt Ferenc Nemzetközi Reptér

Fényképpel ellátott önéletrajzod küldd az anna.erdodi@randstad.hu címre!
Vagy hívja az alábbi telefonszámot!
+36 30 628 99 64