légtechnikai szervizvezető in Budapest

posted:
location
Budapest, Budapest
job type
Permanent
reference number
95539

Légkezelő és szellőztetési berendezések szervizelésével foglalkozó multinacionális partnerünkhöz keresünk Szervizvezetőt.

- légtechnikai szervizcsapatok beosztása, napi munkájuk kontrollálása
- ügyfelekkel való kommunikáció, egyeztetések
- egyeztetés, kapcsolattartás más osztályokkal (logisztika, sales)
- szerviz helyszínekre bejutáshoz szükséges dokumentumok ügyintézése
- vállalatirányítási rendszer kezelése
- légtechnikai szerviz számlázási tételek ellenőrzése, pénzügy részére előkészítés
- munkalapok kezelése, ellenőrzése

Elvárások / Requirements

- épületgépészeti területen szerzett szakmai tapasztalat
- minimum középfokú végzettség (érettségi) és/vagy épületgépész OKJ végzettség
- gépészeti ismeretek
- épületgépész egyetemi diploma előnyt jelent

Amit kínálunk / Offer

- kihívásokkal teli, változatos munkakör
- családias és fiatalos munkakörnyezet
- versenyképes fizetés
- azonnali kezdési lehetőség

Kapcsolattartó / Applications

Bianka Juhász
bianka.juhasz@randstad.hu