logisztikai és háztechnikai vezető in Budapest

posted:
location
Budapest, Budapest
job type
Permanent
reference number
93156

A ruházati kereskedelem egyik meghatározó alakja keresi logisztikai munkatársát, egy pörgős és egyben kiváló szervezési készséggel rendelkező pozícióra. A háttér adott, már csak rátok várunk.

- felelősségvállalás az üzlet logisztikai és karbantartási területeiért
- folyamatos kapcsolattartás a cég külső-és belső partnereivel, szolgáltatóival
- áruátvétel- és rakományellenőrzés
- az áru értékesítésre történő megfelelő előkészítése
- részvétel a termékek árazásában
- leltározások megtervezése és azokon való részvétel
- részvétel az áruház napi nyitásában, készenléti szolgálatban

Elvárások / Requirements

- textil kiskereskedelemben szerzett áruraktározási vezetői
tapasztalat
- kiváló német nyelvtudás
- terhelhetőség, kézügyesség és állóképesség
- precíz, gördülékeny munkavégzés
- kiváló szervezőkészség, csapatszellem

Amit kínálunk / Offer

- biztos munkahelyet egy nemzetközi vállalatnál
- kellemes munkakörnyezetet egy elegáns áruházban
- dolgozói vásárlási kedvezményt a teljes árukészletre
- cafeteria juttatásokat

Kapcsolattartó / Applications

Benjamin Tisza
benjamin.tisza@randstad.hu