logisztikai - szállítmányozási specialista in budapest

posted
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
logisztika / beszerzés
job type
permanent
reference number
168409

FMCG, autóipari, gyógyszeripari gyártóegységeknek, retail központoknak valamint logisztikai szolgáltatóknak keresünk logisztikai - szállítmányozási specialistákat.

Export-import szállítmányozásban, fuvarszervezésben dolgozol?
Szállításhoz tartozó tevékenységet költsléghatékonyan tudod szervezni és/vagy újraszervezni?
A legjobb alvállalkozókat tudod kiválasztáni és flottul működteted a folyamatokat?
Szállítási tevékenység digitalizációjának fejlesztésében tapasztalattal rendelkezel?

Bármelyik kérdésre IGEN a válasz, jelentkezz szakmai önéletrajzoddal adatbázisunkba!

Elvárások / Requirements

- logisztikai szakirányú végzettség (diploma vagy felsőfokú)
- minimum 2 év releváns szakmai tapasztalat szállítmányozás/fuvarszervezés területén
- angol nyelv ismerete előny

Amit kínálunk / Offer

- versenyképes juttatási csomag
- szakmai fejlődés
- biztos, stabil munkahely
- rugalmas munkakörnyezet
- fiatalos csapat
- munka-magánélet egyensúly

Kapcsolattartó / Applications

Zsuzsanna Virág
zsuzsanna.virag@randstad.hu