minőségbiztosítási vezető in Almásfüzitő

posted:
location
Almásfüzitő, Komárom-Esztergom
job type
Permanent
reference number
87991

Ipari csomagolóanyagokat gyártó Ügyfelünk részére keresünk Minőségbiztosítási vezetőt.

A munkakör célja:

1. A Minőségbiztosítási vezető felelős az ISO 9001 standardra vonatkozó belső auditért, a rendszer fenntartásáért, az ehhez kapcsolódó dokumentáció aktualizálásáért.

2. Continuous Improvement Champion: A Minőségbiztosítási vezető feladata, hogy folyamatos fejlesztési javaslatokat dolgozzon ki.

Feladatok:

• Az ISO 9001 standarddal kapcsolatos belső auditok megszervezése, lebonyolítása, dokumentáció frissítése.
• Az alapanyagok, a termelési folyamatok és a késztermékek minőségi ellenőrzése, dokumentálása.
• Hatékonyság fejlesztési javaslatok kidolgozása és megvalósítása.

Elvárások / Requirements

• 2- 5 év szakmai tapasztalat minőségbiztosítás területén
• (Fém)ipari ismeretek, tömegtermelésben szerzett tapasztalat
• Gépészmérnöki vagy gyártástechnológiai egyetemi végzettség
• Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
• Környezetvédelmi előírások gyakorlati ismerete, alkalmazása
• Gépkocsi vezetői jogosítvány és/vagy targoncavezetői jogosítvány és gyakorlat előnyt jelent,
• Vállalatirányítási rendszerben (Pl. LN; SAP) szerzett tapasztalat valamint ISO 9001 belső auditori végzettség előnyt jelent.

Amit kínálunk / Offer

• Hosszútávú karrier lehetőség, versenyképes jövedelem.
• A tréning időszak alatt a sikeres pályázónak lehetősége van az európai üzemeinkben elsajátítani a szükséges tudást.

Kapcsolattartó / Applications

Hajnalka Sziebert
+36 1 411 2090