műszaki beszerző (import terület) in budapest

posted
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
logisztika / beszerzés
job type
permanent
reference number
134775

Gyógyszeripari partnerünk megbízásából keresünk tapasztalt műszaki beszerzőt a 10. kerületbe.

- Import és belföldi beszerzések stratégiai és operatív beszerzői feladatainak ellátása:
termelő gépek, eszközök, technológiai rendszerek és kapcsolódó szolgáltatások, műszaki és egyéb szolgáltatások, import gépalkatrészek, műszaki anyagok és kapcsolódó műszaki szolgáltatások kategóriákban.
- A beszerzés előkészítése, igények összehangolása, tendereztetés, szállítók minősítése és kiválasztása, szerződéses feltételek tárgyalása, megtakarítások/hozzáadott érték elérése, szerződéskötés, a teljesítés nyomon követése, garanciális/szavatossági igények érvényesítése, projekt beszerzői feladatok ellátása
- Aktív együttműködés a belső ügyfelekkel, kapcsolattartás a külföldi és belföldi szállítókkal
- Egyéb beszerzés-releváns adminisztratív feladatok ellátása, nyilvántartások vezetése, riportok készítése

Elvárások / Requirements

- Kereskedelmi/gazdasági diploma
- Beszerzői feladatkörben szerzett tapasztalat
- Angol nyelv magabiztos, napi használata írásban és szóban, legalább középfokú nyelvvizsga
- MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete
- Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
- Proaktív attitűd
- Precíz és gyors munkavégzés

Amit kínálunk / Offer

- Rugalmas munkarend és home office lehetőség
- Kiemelkedő cafeteria csomag, 13. havi fizetés és kamatmentes lakáshitel
- Vállalati üdülők
- Orvosi szakrendelések (pl. fogorvos, bőrgyógyász)
- Csoportos élet- és balesetbiztosítás
- Teljes munkaidős munkavégzés
- Határozott idejű szerződés (2 év)

Kapcsolattartó / Applications

Horváth Boglárka
boglarka.horvath@randstad.hu