műszaki referens in Biatorbágy

posted:
location
Biatorbágy, Pest
job type
Permanent
reference number
96005

A piacon meghatározó szerepet betöltő, nemzetközi kereskedelmi vállalati ügyfelünkhöz keresünk Műszaki referens pozícióba.

· karbantartói és létesítménygazdálkodási feladatok ellátása és felügyelete
· építési munkák koordinálása
· engedélyezési- és kiviteli tervek, dokumentációk előzetes ellenőrzése
· számlák ellenőrzése
· műszaki rajzok olvasása

Elvárások / Requirements

· legalább középfokú végzettség, felsőfokú végzettség előnyt jelent (magas/mélyépítő technikusi vagy épületgépészeti területen szerzett végzettség)
· magasfokú utazási hajlandóság
· legalább 3 éves tapasztalat (tervezési, kivitelezési területen)
· CAD ismeret
· jogosítvány, saját gépkocsi előny
· kiváló szervező és probléma megoldó, gyorsan és hatékonyan dolgozik
· megbízható, terhelhető, elkötelezett

Amit kínálunk / Offer

· kifogástalan juttatási csomag
· átfogó betanulási program
· stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
· kellemes munkakörnyezet, modern eszközpark
· dinamikus csapat

Kapcsolattartó / Applications

Bianka Juhász
bianka.juhasz@randstad.hu