quality manager in jászfényszaru

posted
job type
permanent

job details

posted
location
jászfényszaru, jász-nagykun-szolnok
job category
műszaki / mérnöki poziciók
job type
permanent
reference number
168347

Nemzetközi partnerünk új beruházásához keresünk Minőségbiztosítási vezetőt aki elsők között csatlakozhat a csapathoz. Partnerünk több profillal rendelkezik, Magyarországon épül az első európai gyáregysége, ahol speciális csomagolóanyagokat fognak gyártani leginkább az élelmiszeripar számára.

Az új Quality Manager fő fókuszában a gyár minőségbiztosítási rendszerének kiépítése és a gyártás beindításának támogatása lesz, természetesen az anyavállalt külföldi gyáregységeinek mintájára.

További feladatok:

- Minőségbiztosítási osztály koordinálása
- Kapcsolattartás tersterületekkel
- Vevői reklamációk kezelése
- A gyártás minőségének folyamatos monitorozása, fejlesztése
- Minőségbiztosítási dokumentáció naprakészen tartása

Elvárások / Requirements

Az új kolléga rendelkezik az alábbiakkal:

- Felsőfokú műszaki végzettség, preferáltan vegyészmérnöki
- Minőségbiztosítási szakmai tapasztalattal
- Tisztatéri gyártási tapasztalat
- Csomagolóiparban vagy nyomdaiiparban szerzett tapasztalat előnyt jelent
- Folyékony angol nyelvtudás
- Nyitottság, dinamikusság, kreativitás

Amit kínálunk / Offer

Amit partnerünk kínál:

- Tapasztalat szerzés egy modern gyár beindításában
- Multinacionáls, nyitott környezet
- Kiemelkedő juttatási csomag

Amennyiben felkeltettük az érdeklődését, akkor pályázatát a "Jelentkezem" gombbal tudja elküldeni.