stratégiai beszerző in Budapest

posted:
location
Budapest, Budapest
job type
Permanent
reference number
94811

Szeretnél egy egyedülálló cégnél, komplex beszerzési projektekért felelni? Szívesen dolgoznál különleges környezetben, változatos feladatokon? Ügyfelünknél most megteheted!

• beszerzési eljárások előkészítése a rábízott kategóriákban e beszerzési felület használatával
• eljárások (egyeztetések, tárgyalások, szerződéskötések, megrendelések) bonyolítása
• a rábízott kategóriák folyamatosa monitorozása, kapcsolódó piackutatás végzése
• a rábízott kategóriákon belül a beszállítók és szerződések menedzselése, proaktív hozzáállás a beszállítói kör bővítéséhez, fejlesztéséhez - részvétel hazai és nemzetközi beszállítók előminősítésében és értékelésében
• részvétel a vállalat beszerzési folyamatainak, eredményeinek javításában
• a beszerzési folyamatok teljes körű dokumentálása és lebonyolítása SAP-ban és e-beszerzési felületen

Elvárások / Requirements

• felsőfokú végzettség (gazdasági vagy mérnöki területen)
• érvényes B kategóriás jogosítvány
• legalább középfokú, aktív angol nyelvtudás
• minimum 2 éves releváns tapasztalat
• Jó stressztűrő képesség, több feladat, projekt kezelése egyszerre

Amit kínálunk / Offer

• Nemzetközi, motiváló munkakörnyezet
• Elhivatott, segítőkész kollégák, jó csapat
• Fejlődési lehetőség
• modern IT rendszerek
• Kihívást jelentő, változatos feladatok

Kapcsolattartó / Applications

Nóra Pécsi
+36 1 300 67 18
nora.pecsi@randstad.hu