szenior értékesítő in budapest

posted
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
IT / telekom
job type
permanent
reference number
94401

Megbízónk teljes körű informatikai megoldásokat biztosít a magyar piacon, miközben a hazai informatikai hardverszállító piac egyik legjelentősebb szereplője. Az ügyfelünk csapatába Szenior értékesítő kollégát keres.

- Önálló üzletfejlesztés
- Új ügyfelek és üzleti lehetőségek keresése az ipari, kereskedelmi, szolgáltatói szektorban
- Kapcsolattartás a szektorban működő üzletfelekkel, ügyféltalálkozók szervezése, üzleti tárgyalások bonyolítása
- Ajánlatok, prezentációk elkészítése, szerződések előkészítése, pályázati anyagok elkészítésének összefogása és az abban történő részvétel
- Üzleti lehetőségek nyilvántartása, negyedéves és éves üzleti tervek előkészítése
- Kapcsolattartás a kijelölt ügyfelekhez kapcsolódó projektekben érintett beszállítókkal

Elvárások / Requirements

- Felsőfokú műszaki vagy gazdasági végzettség
- A magyar informatikai piac átfogó ismerete: szereplők, trendek
- Legalább 5 éves informatikai értékesítői tapasztalat
- Átfogó informatikai termék és szolgáltatás ismeret
- Középfokú angol nyelvtudás
- Gyakorlat az MS Office szoftverek használatában
- Magabiztos fellépés
- Kiváló kommunikációs- és tárgyalókészség
- Ügyfélközpontúság
- „B” kategóriás jogosítvány

Előnyök:
- Meglévő kapcsolati tőke
- Szakmai referenciák
- Dinamikus személyiség
- Csapatorientált hozzáállás
- Kreativitás
- Stratégiai gondolkodás

Amit kínálunk / Offer

- Versenyképes fizetés
- Szakmai fejlődési lehetőség (további minősítések megszerzése)
- Dinamikus, szakmai fejlődést biztosító csapat
- Innovatív munkakörnyezet

Kapcsolattartó / Applications

Ildikó RÁC
+36 30 981 0054