tesztmérnök in Veszprém

posted:
location
Veszprém, Veszprém
job type
Permanent
reference number
91614

Érdekelnek az autóipar legújabb technológiái?
Szeretsz és tudsz analizálni, mérni, tesztelni?
Vezető autóipari partnerünk bővülő csapatába keresünk tehetséges tesztmérnököt.

Feladataid lesznek:
- Új teszt berendezés beszerzésekor projektmérnökkel való aktív együttműködés
- Projektek teszt terveinek, vizsgálatainak kidolgozásában való közreműködés
- Részvétel a fejlesztési feladatok megoldásában
- Aktív kommunikáció a projektben résztvevő más szakterület vagy telephely kollégáival

- Teszt berendezés kvalifikálása az iparosítási és a folyamat-minősítési szakaszokban
- Döntéshozatal a mérési módszerről, a mérési program előkészítéséről, R&R analízis a mérések felhasználásával kapcsolatban
- Mérési adatok elemzése, jelentés készítése
- A terméktesztek megbízhatóságának folyamatos tervezése, fejlesztése
- Szakvélemény készítése az elektronikai termékek meghibásodása esetén
- A tesztberendezésekhez szükséges tartalék alkatrészek meghatározása, azok fogyásának nyomon követése

Elvárások / Requirements

Téged keresünk, ha:
- Villamos-vagy mechatronikai mérnök diplomával rendelkezel
- hasonló területen dolgoztál minimum 1 évig
- kommunikációképes angol nyelvtudással rendelkezel

Amit kínálunk / Offer

Amit ajánlunk:
- hatalmas tudásbázissal rendelkező munkahely
- innovatív terület
- hosszú karrier- és előrelépési lehetőség
- különböző ingyenes szakmai és nyelvi kurzusok
- akár külföldi képzések
- nemzetközi környezet

Kapcsolattartó / Applications

Szabina Gróf
+36 20 260 6081