üzemeltetési vezető in budapest, xiii. kerület

posted
job type
permanent

job details

posted
location
budapest, xiii. kerület, budapest
job category
műszaki / mérnöki poziciók
job type
permanent
reference number
141039

Ügyfelünk a bér- és munkaügy, valamint a humánerőforrás-gazdálkodás szakértője. 20 éves szakmai tapasztalattal, több mint 200 munkatárssal, országos hálózattal rendelkezik, közel 3000 vállalatot és több mint egymillió hazai munkavállalót nevezhet meg referenciaként.

- Az irodaház zavartalan, biztonságos, energia hatékony működésének biztosítása
- Felmerülő műszaki problémák hatékony kezelése
- Karbantartó munkatársak napi feladatainak irányítása
- Teljes körű épületfenntartás, valamint az épület állagának megóvásához szükséges felújítási és karbantartási feladatok elvégzésének biztosítása, valamennyi műszaki problémának hatékony kezelése
- Az üzemeltetés során felmerülő probléma feltárása, megoldásra döntés előkészítő javaslat kidolgozása
- Az érintett szervezeti egységek és külső szolgáltatók munkájának összehangolása, szakmai felügyelete
- Műszaki projektek vezetése (igényfelmérés, ajánlatok, kivitelezések, pénzügyi elszámolás)
- Kapcsolattartás a hatóságokkal és a szolgáltatókkal
- Kapcsolattartás a szolgáltatás elvégzéséhez szükséges szerződött partnerekkel, beszállítókkal, tevékenységük felügyelete
- A munkavédelmi, vagyonvédelmi, környezetvédelmi és tűzvédelmi előírások betartatása, és az ehhez kapcsolódó szabályzatok elkészítése és alkalmazása
- Műszaki / üzemeltetési jellegű kimutatások, nyilvántartások készítése
- A NEXON gépjármű parkjának rendelkezésre állásának biztosítása (műszaki karbantartás, szervizelés)

Elvárások / Requirements

- Felsőfokú műszaki végzettség (villamos-, gépész- vagy építőmérnök)
- Karbantartási/üzemeltetési területen szerzett minimum 5 éves (vezetői) tapasztalat
- MS Office felhasználói szintű ismerete
- Csoportmunka irányításában szerzett tapasztalat
- Jó problémamegoldó készség
- Kiváló kommunikációs és tárgyalási képesség
- Nagyfokú önállóság
- Proaktivitás
- Innovatív és gazdaszemlélet szemlélet

Amit kínálunk / Offer

- Vonzó juttatási csomag
- Szakmai kihívások
- Felelősségteljes munkakör
- Modern munkakörnyezet

Kapcsolattartó / Applications

Mariann Illés Tóth