Mail to a Friend

üzletág vezető in budapest

posted
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
műszaki / mérnöki poziciók
job type
permanent
reference number
173181

Partnerünk villamossági és gépészeti területen nyújt széleskörű szolgáltatásokat ipari és állami megrendelesék számára egyaránt. Jelenleg az ipari villamossági területre keresünk egy új Üzletág vezető kollégát.

Az új Üzletág Vezető kolléga fő fókuszában a csapat felépítése és a folyamatok kiépítése lesz. A jelenlegi projektek kifutóban vannak, az új kolléga csatlakoztával lehetősége lesz a saját elképzelése alapján felépíteni a következő évek stratégiáját.

További feladatai lesznek:

- Az üzletág mérnöki-tervezési és/vagy kivitelezési tevékenységének irányítása,az azokra vonatkozó IIR rendszer-szabályok, eljárások és technológiák szerinti munkavégzés rendszeres ellenőrzése.
- Az éves üzleti terv kialakításában és követésében rá háruló feladatok végrehajtása.
- Költség-csökkentési lehetőségek folyamatos keresése és alkalmazása.
- Rendszeres információszolgáltatás a vezetésnek a projektek és
munkalehívások helyzetéről.
- Folyamatos kapcsolattartás a megrendelők, alvállalkozók, beszállítók
képviselőivel.
- Megbízás esetén a telephely igazgatási feladatainak ellátása, az ebből adódó ellenőrzési jogkör folyamatos gyakorlása.
- Új dolgozók betaníttatása és munkába állítása.

Elvárások / Requirements

Az új kolléga rendelkezik:

- Műszaki felsőfokú végzettségfel.
- Azonos szakterületen szerzett legalább 5 éves gyakorlattal (villamosság).
- Tárgyalási szintű angol nyelvtudással.
- Releváns vezetői tapasztalattal és/vagy motivációval.
- Kreativitás, analitikus gonoldkodásmód, csapatjátékos beállítottság.

Amit kínálunk / Offer

Amit parnterünk kínál:

- kiemelkedő karrierépítési lehetőség
- kemelkedő csomag
- nemzetközi környezet

Amennyiben felkeltettük az érdeklődését pályázatát elküldheti a "jelentkezem" gombbal.