üzletfejlesztési munkatárs (b2b szolgáltatás) in Budapest

posted:
location
Budapest, Budapest
job type
Permanent
reference number
94340

- B2B szolgáltatás értékesítésben, üzletfejlesztésben, preferáltan szállítmányozási / logisztikai területen szerzett 2-3 éves tapasztalat
- Dinamikus, sikeréhes hunter attitűd, hatékony tárgyalási készségekkel
- Folyékony angol nyelvtudással rendelkező szakember, aki készen áll karrierje következő lépésére

Ezt várjuk el Tőled, amelyért cserébe partnerünk számos kihívást, fejlődési lehetőséget, versenyképes juttatási csomagot kínál!

Szállítmányozási, logisztikai területen tevékenykedő, világszinten és hazai viszonylatban is meghatározó partnerünk csapatába keresünk üzletfejlesztésben tapasztalt kollégát, aki az új ügyfelek megszerzéséért, partnerek teljes körű fejlesztéséért lesz első sorban felelős.

- Értékesítési és üzletfejlesztési tevékenység, értékteremtés az ügyfelek számára
- Új üzletek megkötése országos szinten
- Folyamatos kapcsolattartás a vállalat különböző részlegeivel a hatékony, teljes körű, minőségi szolgáltatás nyújtása érdekében
- Akvirált, illetve meglévő ügyfelek fejlesztése, ápolása
- Értékesítési igazgatónak történő folyamatos riportolás, előrejelzés
- Piaci információk gyűjtése

Elvárások / Requirements

- Preferáltan szállítmányozás / logisztika területén eltöltött 2-3 éves értékesítési tapasztalat
- B2B szolgáltatásban szerzett értékesítési tapasztalat
- Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
- Célorientált, kitartó, motivált személyiség
- Kiváló interperszonális képességek
- Önállóság, döntéshozatali képesség
- Eredményes, etikus tárgyalási készség
- Ügyfél-központúság
- Felsőfokú végzettség előny

Amit kínálunk / Offer

- Minőségi szolgáltatás értékesítése
- Vonzó juttatási csomag
- Attraktív környezet és munkakörülmények
- Kihívást jelentő projektek
- Fiatalos, dinamikus, összetartó csapat

Kapcsolattartó / Applications

Pomázi Gergely
gergely.pomazi@randstad.hu