vezető szofverfejlesztő (c#) in budapest

posted
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
IT / telekom
job type
permanent
reference number
125647

Budapesti központú, 15 európai országban jelen lévő telekommunikációs területen jelenlévő ügyfelünk fejlesztőcsapatába keresünk szenior C# szoftverfejlesztő munkatársat.

- 10-12 fős fejlesztői csapatban a cég által fejlesztett termékek folyamatos fejlesztése
- projektek szakmai vezetése
- specifikációk elemzésében és véleményezésében való részvétel
- bonyolultabb és nagyobb felelősségű modulok kódolása
- szoftver és adatbázis architektúrák tervezése
- feladatok kiosztása a fejlesztőknek
- részvétel az üzleti döntés-előkészítési folyamatokban

Elvárások / Requirements

- Szakirányú végzettség
- minimum 5 éves szakmai tapasztalat .net szofverfejlesztőként és/vagy tervezőként
- tapasztalat web alkalmazások és webservice-ek készítésében (asp.net MVC, SOAP)
- HTML, CSS tapasztalat
- MSSQL ismeret (tervezés, méretezés, optimalizálás)
- angol nyelvtudás (szóban és írásban)

Amit kínálunk / Offer

- szakmai kihívások, változatos projektek
- modern környezet és infrastruktúra
- nyugodt légkör, munka-magánélet egyensúly
- versenyképes fizetés

Kapcsolattartó / Applications

Eszter Dióssi
+36 30 296 8021