polscy orderpikerzy in deventer

toegevoegd
dienstverband
tijdelijk met uitzicht op vast

vacature details

toegevoegd
standplaats
deventer, overijssel
vakgebied
Logistiek
werktijden
36
ervaring
0 jaar
referentie
73971
telefoon
0612165218

functieomschrijving

Chcesz pracować na magazynie na zmianach dziennych za €11,16? Zostan orderpickerem dla COOP w Deventer!

Chcesz zlozyc aplikacje lub dowiedzieć Się więcej? Dane kontaktowe są podane pod ogłoszeniem!

Co oferujemy naszym orderpickerom?

- Od 23 roku życia, stawka brutto to €11,16;

- Praca na pelen etat od zaraz;

- Różne kursy i szkolenia przez portal GoodHabitz;

- Dofinansowanie kosztów dojazdu;

- Przy dobrych wynikach pracy, mozliwosc stalej umowy!

Jak wyglądają Twoje obowiązki?

Jako orderpicker zbierasz zamówienia, które złożyły filie supermarketu COOP. Odbywa się to w zimnym centrum dystrybucyjnym. Pracujesz systemem voicepickingowym, w języku Polskim. Praca bywa ciężka fizycznie.

Kim jest nasz orderpicker?

- Pracownikiem na dłuższy okres czasu;

- Dyspozycja pomiędzy 07.00 a 17.00;

- Podstawowa znajomość języka Angielskiego oraz prywatne zakwaterowanie.

Twoje miejsce pracy

Praca dla COOP, to praca dla fanatyków. Atmosfera w pracy jest przyjazna, koleżeńska. Wszyscy pomagają Sobie nawzajem aby cały proces dystrybucji odbył się w jak najlepszym porządku.

Chcesz zostać nasza nowa gwiazda? Złóż aplikacje przez nasza strone, aplikacje badz zadzwoń pod podany numer.

Oczywiście zachęcamy zarówno Panów jak i Panie do aplikowania.

Uiteraard staat deze vacature open voor zowel mannen als vrouwen.

functie-eisen

VMBO / MBO-1