pracownik logistyczny in venlo

toegevoegd
dienstverband
tijdelijk

vacature details

toegevoegd
standplaats
venlo, limburg
vakgebied
Logistiek
tijdelijk
werktijden
40
ervaring
0 jaar
referentie
87495
telefoon
0773552711

functieomschrijving

Dla rozbudowania naszego zespółu, mamy dla Ciebie różne możliwości pracy jako pracownik w branzy logistycznej!

CZY PASUJESZ DO NASZEGO ZESPÓŁU?

Najwiekszym klientem naszego nowego magazynu jest De Longhi Group, producent dużych i małych urządzeń AGD.

Masz doswiadczenie w logistyce, jestes zdecydowany i ostrożny w pracy? Czy rozumiesz procesy logistyczne i czy pozostajesz czujny, nawet po godzinach pracy?

Pamiętaj; to ciężka praca w dynamicznym środowisku, więc dodawanie gazu i pokonywanie dystansow nie powinno stanowic dla Ciebie problemu!

Dla Schenkera poszukujemy osob do ładowania dobr wychodzących z doswiadczeniem w prowadzeniu EPT, poczuciem odpowiedzialności i koncentracji. Jako ładujacy dobra wychodzące musisz ustawić zamówienia we właściwym porzadku, sprawdzić, czy zostały one prawidłowo zebrane i upewnić się, że zostana dostarczone we właściwe miejsce docelowe.

Wymagane jest doświadczenie z EPT. Doświadczenie z wózkiem widłowym jest dodatkowym atutem, jednakze nie jest wymagane.

Magazyn jest otwarty 24/7. Praca w systemie zmianowym: 8.00-16.30 i 11.30-20.00.

Wynagrodzenie bez dopłaty za nieregularność zmian w wysokości 0,66 centa brutto za godzinę.

Plan jest zawsze wysylany na czas a Ty zawsze wiesz, kiedy masz pracować!

PRAKTYCZNE INFORMAACJE

- Wynagrodzenie w wysokości 10,06 EUR (od 22 lat E.O.) z wyłączeniem dopłaty za nieregularność zmian w wysokości 0,66 centa brutto za godzinę. Dodatek ADV w wysokości 1,35% w stosunku do stawki godzinowej bruto.

- Zwrot kosztów podróży do 6,15

- W kazdy poniedzialek i srode darmowe owoce

JAK SZYBKO MOZESZ ZACZAC?

Zadzwonimy do Ciebie w ciągu jednego dnia od momentu zgłoszenia.

Poszukujemy zarówno mężczyzn, jak i kobiety.

Uiteraard staat deze vacature open voor zowel mannen als vrouwen.

functie-eisen

VMBO / MBO-1