pracownik logistyki in breda

toegevoegd
dienstverband
tijdelijk met uitzicht op vast

vacature details

toegevoegd
standplaats
breda, noord-brabant
vakgebied
Logistiek
werktijden
40
ervaring
0 jaar
referentie
91952
telefoon
073-6489514

functieomschrijving

Pracownik logistyki

Szukasz nowego wyzwania w logistyce w godzinach wieczornych/nocnych? Praca z międzynarodowym zespołem w dobrej atmosferze? Brzmi jak idealna praca? Mamy dobrą wiadomość, bo to właśnie Ciebie szukamy na stanowisko pracownika logistyki w mieście Breda!

Jakie są Twoje zadania?

Bawiłeś się kiedyś klockami, np Lego i byłeś w tym bardzo dobry? Masz szansę przeżyć dobre momenty ze swojego dzieciństwa ponownie. Podczas sortowania paczek (do 30kg) dbasz o to, aby każda z nich trafiła do kontenera z odpowiednim kodem pocztowym. Poza tym, dobrze jest, jeśli wszystko jest prawidłowo ułożone w kontenerze, aby nic z niego nie wyleciało. Ty troszczysz się to, aby każdy dostał swoja paczke.

Jeśli dołączysz do nas, otrzymasz:

  • Darmową kawę/herbatę w kantynie, ale to oczywiście nie wszystko. Poza tym dostaniesz:

  • kontrakt na sześć miesięcy z szansą na przedłużenie z gwarancją godzin

  • praca między 16:30 a 03:00 od poniedziałku do piątku

  • €9,81 brutto za godz (z 4% dopłatą tymczasową) od 22-go roku życia

  • 30% dopłaty po godz 21:00 i 50% dopłaty w niedziele za każdą przepracowaną godzinę

  • dopłata za dojazd do pracy od 11km (€0,19/km)

  • pełna możliwość rozwoju w zakresie funkcji

Byłoby by miło, gdybyś

Był dostępny od poniedziałku do niedzieli, oczywiście nie musisz pracować przez cały tydzień, ale elastyczność jest mile widziana. Nie jesteś rannym ptaszkiem, a raczej nocnym markiem, ze względu na wieczorne godziny pracy. Ciężka praca dla Ciebie to żaden problem, lubisz wesołą atmosferę w pracy. Chcesz z nami pracować? Wystarczy tylko, że postarasz się o oświadczenie o niekaralności. Umiesz również porozumieć się w języku angielskim na poziomie podstawowym.

Czym zajmuje się Tempo-Team Outsourcing?

Jesteśmy specjalistami w wykonywaniu, optymalizacji i kierowaniu procesami w logistyce i produkcji. Dbamy o to, aby proces pracy optymalnie działał razem z naszym wykwalifikowanym personelem. Jako pracownik logistyki jesteś zatrudniony przez Tempo-Team Outsourcing i masz swoje miejsce w firmie, która gwałtownie się rozwija.

Jesteś zainteresowany?

Myślisz, że to praca dla Ciebie? Jedyne, co musisz zrobić, to kliknąć na czerwony przycisk “Solliciteer”, a my odezwiemy się do Ciebie. Nie możesz się doczekać, żeby zacząć? Super! W takim razie możesz zawsze do nas zadzwonić pod nr 06-57146108 lub wysłać mail na adres recruitment.outsourcing@tempo-team.nl. Kto wie, może to właśnie Ty przyjdziesz wesprzeć nasz zespół w mieście Breda.

Zarówno kobiety jak i mężczyźni mogą wysyłać swoje zgłoszenia.

Uiteraard staat deze vacature open voor zowel mannen als vrouwen.

functie-eisen

Basisonderwijs