pracownik logistyki in son en breugel

toegevoegd
dienstverband
tijdelijk met uitzicht op vast

vacature details

toegevoegd
standplaats
son en breugel, noord-brabant
vakgebied
Logistiek
werktijden
40
ervaring
0 jaar
referentie
91942
telefoon
073-6489514

functieomschrijving

Pracownik logistyki

Masz doświadczenie w logistyce lub też nie, ale jesteś ciekawy jak to wszystko wygląda? Oferujemy Ci szansę rozwoju jako pracownik logistyki. Jesteś wytrwały, nie boisz się wyzwań i lubisz pracować wieczorami? Jeśli tak, to jest to praca dla Ciebie! Czytaj szybko dalej i skontaktuj się z nami.

Co oferujemy?

  • €9,81 brutto za godz (z 4% dopłaty tymczasowej) od 22-go roku życia

  • €12,75 brutto za godz (z 30% dopłaty od godz 21:00, a w niedziele 50% dopłaty)

  • kontrakt na dłuższy czas w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin

  • dopłata za dojazd do pracy od 11km do 30km (€0,19/km)

  • pełna możliwość rozwoju w zakresie funkcji

Byłoby miło, gdybyś:

  • chciał czasem zostać na nadgodzinach

  • był dostępny od poniedziałku do niedzieli (piątek i niedziela są obowiązkowymi dniami pracy)

  • był gotowy pracować między 16:30 a 05:00

  • umiał porozumiewać się w języku angielskim na poziomie podstawowym

Jakie są dokładnie Twoje zadania?

Pomoc przy przetwarzaniu pakietów, co odbywa się za pomocą zautomatyzowanego procesu. Jednak niektóre czynności musisz wykonać sam, takie, jak skanowanie, podnoszenie pakietów i transport kontenerów.

Twoi koledzy

Jako pracownik logistyki nie jesteś sam. Jesteś częścią międzynarodowego zespołu ludzi, którzy dopiero idą do domu, jeśli wszystkie zadania są zrealizowane.

Czym zajmuje się Tempo-Team Outsourcing?

Jesteśmy specjalistami w wykonywaniu, optymalizacji i kierowaniu procesami w logistyce i produkcji. Dbamy o to, aby proces pracy optymalnie działał razem z naszym wykwalifikowanym personelem. Pracujesz dla Tempo-Team Outsourcing i masz swoje miejsce w firmie, która gwałtownie się rozwija.

Czy to Twoja nowa praca?

Jeśli jesteś zainteresowany, kliknij przycisk “Solliciteren”, a my skontaktujemy się z Tobą. Nie chcesz czekać? Zadzwoń pod nr 0657 146 108 wyślij e-mail na recruitment.outsourcing@tempo-team.nl

Zarówno kobiety jak i mężczyźni mogą wysyłać swoje zgłoszenia.

Uiteraard staat deze vacature open voor zowel mannen als vrouwen.

functie-eisen

Basisonderwijs