pracownik magazynu - post nl sortowanie paczek i przesyłek - holandia in venlo

job type
praca tymczasowa
salary
€ 10 za godzinę

location
venlo, limburg
job category
Magazynowanie, Dystrybucja
working hours
pełen etat
salary
experience
0-6 miesięcy
reference number
56889
phone
+48 224544400

Interesuje Cię praca za granicą, która pozwoli szlifować Ci język angielski i rozwijać się zawodowo? Chcesz zwiedzić inny kraj? Z nami możesz to wszystko osiągnąć.

Połącz przyjemne z pożytecznym! Wyjedź z nami do Holandii!

Czekamy na Ciebie z super ofertą.

oferujemy

  • pracę za pośrednictwem największych agencji pracy w Holandii: Randstad oraz Tempo-Team
  • opłata za zakwaterowanie 94 euro/tydzień oraz 20,90 euro/tydzień ubezpieczenie
  • dojazd do pracy samochodem służbowym (z możliwością użytkowania do celów prywatnych)
  • wynagrodzenie 10,03 euro brutto na godzinę + dodatki do godzin nocnych
  • godziny gwarantowane
  • możliwość wyjazdu w grupach oraz parach
  • opieka polskojęzycznego koordynatora na miejscu

zadania

  • zbieranie zamówień przy pomocy skanera (voicepicking)
  • sortowanie paczek oraz przesyłek
  • układanie towarów
  • załadunek oraz rozładunek produktów

oczekujemy

  • dyspozycyjność do wyjazdu za granicę na min 8 tygodni
  • doświadczenie w pracy na produkcji jako dodatkowy atut
  • doświadczenie w pracy w Holandii jako dodatkowy atut
  • komunikatywnej znajomości j. angielskiego
  • prawo jazdy kat. B mile widziane