Mail to a Friend

pracownik produkcji plukon, hoorn

toegevoegd
dienstverband
vast

vacature details

toegevoegd
standplaats
hoorn, noord-holland
vakgebied
Productie & Industrie
vast
werktijden
40
ervaring
0 jaar
referentie
131929
telefoon
0203420947

functieomschrijving

<p> Plukon w Hoorn Blokker poszukuje pracowników produkcyjnych. Chcesz pracować na pełny etat czy krócej? Chcesz pracować na zmiany, czy nie? Wszystko jest możliwe w Plukon. Aby pracować w Plukon Hoorn, musisz także umieć używać języka angielskiego do komunikacji. Możesz pracować na pełny etat lub krócej. Wieczorem nie ma dodatkowej opłaty w wysokości 12,5%, od 21:00 otrzymasz dodatkową opłatę w wysokości 30%. </p>

<p> Co oferujemy: </p>

<Ul>

<li> Stawka brutto i euro; & nbsp; 9,92 w tym dodatek za pracę zmianową przez 22 lata. Po roku pracy stawka wzrasta do & euro; 11,52 brutto i po 2 latach do & euro; 13,27 brutto. </li>

<li> Składki emerytalne przepracowały po 26 tygodniach </li>

<li> Dopłata za dojazdy do pracy </li>

<li> Godziny pracy to: praca na dwie zmiany 7: 00-16: 30 i 16: 30-1: 30 </li>

</ Ul>

<p> Kim jesteś: </p>

<Ul>

<li> Masz co najmniej 18 lat </li>

<li> Produkty drobiowe kupowane w supermarkecie pochodzą prawdopodobnie z Plukon Hoorn. Jako pracownik produkcji w Plukon Ty i Twoi koledzy sortujecie i pakujemy produkty drobiowe. </li>

<li> Masz swój własny środek transportu </li>

<li> W Plukon otrzymujesz 15% zniżki na produkty drobiowe w sklepie Plukon </li>

</ Ul>

<p> Procedura zapytania: <br />

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą w Plukon Hoorn, prześlij zgłoszenie za pomocą opcji „Aplikacja”. Po przesłaniu wniosku online skontaktujemy się z Tobą telefonicznie. Skontaktuj się z nami, jeśli masz jakieś pytania. </p>

<p> <br />

WhatsApp: 06-30331950 <br />

Uiteraard staat deze vacature open voor iedereen die zich hierin herkent.

functie-eisen

VMBO / MBO-1