selektor zamówień in zaandam

toegevoegd
dienstverband
tijdelijk

vacature details

toegevoegd
standplaats
zaandam, noord-holland
vakgebied
Logistiek
tijdelijk
werktijden
40
ervaring
0 jaar
referentie
70496
telefoon
088-1269935

functieomschrijving

W naszym systemie widniejesz jako osoba uprzednio zatrudniona dla AH DC w Zaandam. Zastanawialiśmy się, czy jesteś zainteresowana/y powrotem do pracy tutaj?

Jeśli jesteś zainteresowana/y, możesz zobaczyć tekst z ogłoszeniem o wakacie w ponizszym linku:

Jeśli masz jakieś pytania, możesz skontaktować się z nami pod adresem mailowym: noordwest.recruitment@tempo-team.nl, badź telefonicznie pod numerem: 088-1269935 lub wysłać nam aplikację na numer: 06-16003387

Mamy nadzieję, że wkrótce skontaktujemy się z Tobą!

Fantastyczna atmosfera pracy, możliwości premii i mocnych dopłat za prawie każdą usługę! Wszystko, czego pragnie twoje serce? Zostań naszym nowym top pracownikiem AH Distribution szybko!

Jako Selektor zamówień w AH Distributie, Ty i Twój zespół zapewnicie, by wszystkie zamówienia były zbierane prawidłowo. Robisz to za pomocą systemu głosowego. Zebrane produkty zostaną następnie dostarczone do różnych supermarketów Albert Heijn w całej Holandii! Dzięki tobie setki rodzin mogą cieszyć się zdrowym lunchem i pyszną kolacją :).

Dostajesz to od nas

• Najwyższą podstawową pensję w wysokości 11,14 € brutto w wieku 23 lat i więcej.

• Dodatki od 35 do 100% w zależności od usług, z których korzystasz.

• Jeżli poszukujesz pracy na dłuższy okres, to AH jest dla Ciebie!

• Praca na pełen etat lub na pół etatu w zależności od potrzeb :)

• Opcja dodatkowej premii po osiągnięciu wysokiego poziomu.

Kim jesteś

• Biegaj, skacz, lataj, nurkuj, upadaj, wstań i idź dalej. Możesz pracować w tempie i nie boisz się podnosić cięższych produktów!

• Dysponujesz językiem holenderskim lub angielskim.

• Możesz pracować rano, wieczorem lub w nocy. Choć nie jest to wymagane.

Twoje środowisko pracy

AH Distributie słynie z miłej atmosfery pracy. Razem z zespołem zapewniamy, by wszystko przebiegało sprawnie. Ludzie szukający stabilności przychodzą wlaśnie do AH. Dlatego ta praca jest idealna dla osób, które chcą pracować przez dłuższy czas. Ponadto możesz rozwinąć się w inne funkcje!

Uiteraard staat deze vacature open voor zowel mannen als vrouwen.

functie-eisen

Basisonderwijs