szukamy... pracowników fizycznych! in raalte

toegevoegd
dienstverband
tijdelijk met uitzicht op vast

vacature details

toegevoegd
standplaats
raalte, overijssel
vakgebied
Productie & Industrie
werktijden
40
ervaring
0 jaar
referentie
87913
telefoon
0612165218

functieomschrijving

Lubisz chodzić na siłownię? A co jeśli powiem Ci że wysiłek fizyczny mozesz polaczyc z praca? Zainteresowany? Swietnie, bo to ja mam oferte pracy właśnie dla Ciebie! Zostań naszym nowym pracownikiem produkcji, zaoszczędź na karnecie na siłownię i zarabiaj ćwicząc!

Zwarty i gotowy? Dane kontaktowe znajdziesz pod ogłoszeniem!

Co mamy do zaoferowania;

  • Stawka 11,05 brutto na godzinę od 22 roku życia;

  • Dofinansowanie kosztów dojazdu do pracy;

  • Dodatek ADV 5% do każdej przepracowanej godziny;

  • Przyjemna atmosfera w pracy i wiele pomocnych współpracowników;

  • Dodatek zmianowy o wysokości 14%

  • Możliwość przejścia na staly kontrakt

  • Różne kursy i szkolenia przez portal GoodHabitz

Kogo szukamy?

  • Pracownika na dłuższy okres czasu;

  • Jesteś pracownikiem który jest w stanie wykonywać prace fizyczne;

  • Posiadasz własny transport do pracy oraz zakwaterowanie;

  • Jesteś przyjaznym pracownikiem chętnym do współpracy z innymi;

  • Język Angielski lub Holenderski komunikatywny.

Jak wyglądają obowiązki?

Van Merksteijn zajmuje się wykończeniem stalowych części. Moga to byc mniejsze części takie jak nogi od stołu, ale też większe konstrukcje jak na przykład części szkieletów pod budowle bądź filary mostu. Wykończenie polega na nałożeniu powłoki lakieru bądź farby. Będziesz częścią przyjemnej i energicznej załogi. Praca polega na sporym wysiłku fizycznym, można pracować na różnych stanowiskach. Van Merksteijn bacznie obserwuje swoich pracowników aby zauważyć mocne strony, i wykorzystać każdy talent. Jako pracownik produkcji będziesz dbać o to, zeby części opuściły zakład w jak najlepszym porządku!

Twoje miejsce pracy

Ogłoszenie dotyczy pracy dla Van Merksteijn Staalcoating w miejscowości Raalte. Firma ma ponad 50 lat doświadczenia w swej dziedzinie. Kiedy produkcja pracuje pełną parą, z linii produkcyjnej codziennie schodzi 600 ton stali! Hale produkcyjne mają powierzchnię 300.000 metrów kwadratowych.

Brzmi to jak posada dla Ciebie? Chcesz zostać naszym pracownikiem produkcji? Złóż aplikację, zadzwoń lub wyślij mi Swoje CV na adres podany poniżej. Czekamy na Ciebie!

Uiteraard staat deze vacature open voor zowel mannen als vrouwen.

functie-eisen

MBO