kjøttskjærer / wykrawacz miesa in førde

job type
temp to perm

location
førde, hordaland
job category
Industri
reference number
201148080
phone
+4740021559

job description

Kjøttskjærer
Arbeidsoppgaver:

-          skjæring av kjøtt: gris, småfe og storfe

Ønsker til kvalifikasjoner:

-          Fagbrev som kjøttskjærer (ønskelig, trenger ikke være norsk fagbrev)

-          Erfaring som kjøttskjærer

-          Norsk, eller engelsk språk, godt nok til å kommunisere med andre kolleger (gjelder ikke norske kandidater)

Oppstart: SNAREST.

Er dette en stilling for deg? Send inn søknad og din CV.

For informasjon om stilling ta kontakt på: +47 400 21 559

Wykrawacz miesa

Obowiazki:

- Wykrawanie miesa: wolwina, wieprzwina, baranina

Wymagania:

- Wyksztalcenie kierunkowe (nie musi byc norweskie)

- Dswiadczenie w podobnej pracy, umiejetnosc poslugiwania sie nozem

- Znajomosc jezyka norweskiego lub angielskiego, pozwalajaca na komunikowanie sie z przelozonymi i wspolpracownikami.

Jest to praca dla Ciebie? Wyslij swoje CV. W razie pytan odnosnie pracy, dzwon na nr: +47 400 21 559