analityk ds. finansów i prognoz in pabianice

job type
praca stała

location
pabianice, łódzkie
job category
finanse / ekonomia
job type
praca stała
reference number
52349

Jeżeli znasz bardzo dobrze świat analiz i finansów, dodatkowo pasjonuje cię Business Intelligence oraz posługujesz się biegle językiem angielskim, aplikuj na to stanowisko!

Międzynarodowa firma związana z branżą elektryczną, poszukuje otwartej i profesjonalnej osoby, która podejmie się zadania sprowadzenia nowych procesów z Amsterdamu do Polski, a następnie rozwinie tworzącą się tutaj strukturę :)

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • atrakcyjny pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie do wczasów dla ciebie i twojej rodziny, szkolenia rozwijające i wiele innych)
  • konkurencyjne wynagrodzenie zależne od twojego doświadczenia i umiejętności
  • ogromne szanse na rozwój i wykazanie się w procesie tranzycji i standaryzacji procesów FP&A

zadania

  • odpowiedzialność za prezentowane analizy
  • pełne raportowanie pod kątem globalnym
  • wsparcie wprowadzania nowych narzędzi do baz danych i modeli
  • przeprowadzanie analiz i raportów pomocnych w podejmowaniu skutecznych decyzji biznesowych
  • kontakt z ludźmi na różnych szczeblach w kontekście odpowiedniego zaprezentowania danych

responsibilities

  • biegłej znajomości języka angielskiego (min. C1)
  • wcześniejszego doświadczenia w analizie finansowej / Business Intelligence / Financial Planning & Analyses
  • wyższego wykształcenia kierunkowego
  • zaawansowanej znajomości MS Excel (warunek konieczny)
  • silnych umiejętności analitycznych
  • wysokich umiejętności interpersonalnych i komunikacyjnych
  • mile widziana znajomość makr i baz danych, np. VBA, SQL
  • pasji do świata finansów :)