analityk systemowy it in warszawa

job type
praca stała

location
warszawa, mazowieckie
job category
Technologie informatyczne (IT)
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
powyżej 24 miesięcy
reference number
62764
phone
+48 693 877 800

Dla naszego Klienta - jednej z największych spółek z branży mediowej poszukujemy osoby na stanowisko Analityka Systemowego IT.

oferujemy

  • Forma zatrudnienia na podstawie B2B
  • Karta sportowa
  • Prywatna opieka medyczna
  • Udział w nieszablonowych projektach
  • Współpracę z najnowszymi technologiami

zadania

  • Analiza biznesowa i systemowa dużego i kluczowego, tworzonego od podstaw rozwiązania.
  • Zadania będą dotyczyły różnych warstw i podsystemów, poznasz ogromną większość z nich:
  • analiza procesów biznesowych,
  • analiza systemowa poszczególnych modułów,
  • analiza integracji z systemem ERP,
  • analiza raportów.
  • Nabywanie kompetencji w doświadczonym zespole, który zbudował w swojej karierze wiele kluczowych i dużych rozwiązań.

oczekujemy

  • Osoby znającej warsztat analityczny,
  • Otwartej na duże technologiczne wyzwania,
  • Posiadającej doświadczenie w tworzeniu analizy biznesowej i systemowej w projektach IT,
  • Ze znajomością UML i BPMN,
  • Ze znajomością Enterprise Architect’a,
  • Ze znajomością JIRA i Confluence (mile widziane Balsamiq Mockups)