analityk in warszawa

job type
praca stała

location
warszawa, mazowieckie
job category
Technologie informatyczne (IT)
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
powyżej 24 miesięcy
reference number
63770
phone
+48 662997922

Dla naszego klienta - największej instytucji finansowej w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej – poszukujemy obecnie Analityka.

oferujemy

  • Kartę sportową,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Pracę przy ciekawym, rozwojowym projekcie
  • W pełni zdalny proces rekrutacyjny

zadania

• Szacowanie kosztów wdrażanych rozwiązań informatycznych,

• Przygotowywanie specyfikacji potrzeb biznesowych, uczestniczenie w procesach zakupowych oraz odbiór usług i rozwiązań od dostawców zewnętrznych, między innymi poprzez ocenę zgodności prac z przedmiotem zamówienia,

• Wykonywanie analizy wstępnej i szczegółowej rozwiązania,

• Przygotowywanie i utrzymywanie dokumentacji systemowej w Enterprise Architect, z wykorzystaniem dedykowanych profili oraz szablonów RTF,

• Koordynowanie prac przy definiowaniu i utrzymaniu definicji interfejsów usługowych

• Współuczestniczenie w pracach zespołu deweloperskiego,

• Uczestniczenie w procesie stabilizacji i utrzymania funkcjonalności systemów informatycznych

• Opracowywanie i wdrażanie standardów i metodyk w obszarze prowadzenia analiz i wytwarzania dokumentacji analitycznej.

oczekujemy

• wykształcenie wyższe (kierunki informatyczne, ekonomiczne, techniczne),

• minimum 2 lata doświadczenia w roli eksperta analityka w projektach IT,

• dobra znajomość notacji BPMN i UML,

• znajomość zagadnień i standardów z obszaru inżynierii oprogramowania (obiektowość, wzorce projektowe, bazy danych, bezpieczeństwo i ochrona informacji).