aparatowy produkcji wódek in lublin

job type
praca tymczasowa

location
lublin, lubelskie
job category
produkcja
reference number
49681

Poszukujesz pracy na produkcji lub na stanowisku operatora wózka widłowego? Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku?

Poszukujemy pracowników na stanowiska:

  • pracownik produkcji
  • operator wózka widłowego

oferujemy

  • pracę od zaraz
  • szybki proces rekrutacji
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na czas określony
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie
  • pracę w systemie III zmianowym
  • możliwość zdobycia doświadczenia w firmie z branży spożywczej
  • możliwość przejścia bezpośrednio w struktury firmy

zadania

  • obsługa wózków widłowych (w przypadku stanowiska operatora wózka widłowego)
  • prace przy maszynie produkcyjnej (w przypadku stanowisku produkcyjnym)
  • wizualna kontrola jakościowa wyprodukowanego produktu
  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy
  • przestrzeganie zasad i procedur

responsibilities

  • aktualną książeczkę sanepidowską
  • mile widziane uprawnienia na obsługę wózków widłowych
  • mile widziane doświadczenie na podobnych stanowiskach
  • motywacja i chęci do pracy