asystent, asystentka biurowa in gdańsk

job type
praca tymczasowa

location
gdańsk, pomorskie
job category
Inne
working hours
pełen etat
experience
6-12 miesięcy
reference number
58029
phone
+48 697 400 214

Jeśli szukasz pracy w administracji biurowej, masz zmysł techniczny i swobodnie posługujesz się j. angielskim to szukamy właśnie Ciebie!

Dla naszego klienta zajmującego produkcją i dystrybucją biżuterii z kryształu poszukujemy asystentki obsługi biura!

oferujemy

  • Pracę w renomowanej i uznanej w świecie firmie produkującej biżuterię,
  • zatrudnienie na okres od maja do października z możliwością przedłużenia współpracy,
  • umowę o pracę tymczasową,
  • wynagrodzenie do 10 dnia miesiąca,
  • zakres obowiązków, który gwarantuje, że nie będziesz się nudzić!
  • pracę w zespole ludzi, którzy lubią to co robią.

zadania

  • koordynacja prac naprawczych w biurze oraz usuwania usterek
  • rozwój biura pod kątem dostosowywania do potrzeb działów, np. koordynacja zlecenia wykonania ścianek działowych albo zaprojektowanie (z firmą zewnętrzną) i wyposażenie w meble patio zewnętrznego
  • kontrola jakości pracy serwisu sprzątającego, opiekuna kwiatów, ochrony
  • dbanie o wizerunek biura
  • organizacja imprez firmowych, w tym udziału w eventach sportowych
  • organizacja spotkań wewnętrznych, przygotowanie Sali, zamówienie cateringu
  • przygotowywanie komunikacji wewnętrznej (dot. eventów, spraw dziejących się w firmie)
  • zarządzenia budżetem eventów sportowych oraz materiałów biurowych i spożywczych
  • tworzenie instrukcji i procedur biurowych
  • wsparcie zespołu administracyjnego w:

1. zamawianiu materiałów biurowych

2. zamawianiu biżuterii

3. wynajmie biżuterii

4. tworzeniu zamówień w SAP

5. organizacji służbowych podróży (przeloty, hotele)

6. odbieraniu połączeń telefonicznych

7. odbieranie, wysyłanie i przekazywanie poczty i przesyłek kurierskich

8. wydawanie kart dostępu, kart parkingowych, kluczy.

oczekujemy

  • język angielski (min. komunikatywny)
  • komunikatywność
  • proaktywność
  • znajomość środowiska Windows + Office (Outlook, Word, Excel)
  • mile widziana:

1. znajomość SAP (mile widziana)

2. znajomość Office (Powerpoint, Sharepoint, telekonferencje Skype for Business)