asystent w dziale technicznym in sosnowiec

job type
praca tymczasowa

location
sosnowiec, śląskie
job category
Administracja, Obsługa techniczna
working hours
pełen etat
experience
0-6 miesięcy
reference number
58607
phone
+48 661 501 401

Jesteś studentem lub absolwentem studiów o kierunku technicznym ? Szukasz pracy, w której możesz zdobyć pierwsze doświadczenia zawodowe? Masz swobodny dojazd w okolice ulicy Inwestycyjnej w Sosnowcu? Świetnie, aplikuj!

Szukamy pracownika na stanowisko asystenta w dziale technicznym !

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową
  • atrakcyjne miesięczne wynagrodzenie
  • biurowe godziny pracy 7-15
  • możliwość rozwoju i zdobycia pierwszych doświadczeń zawodowych

zadania

  • pomiar czasu pracy na stanowiskach pracy
  • przygotowanie raportów w Excelu
  • pomoc w przygotowaniu instrukcji pracy
  • współpraca z pracownikami działu technicznego

oczekujemy

  • biegła znajomość obsługi programu Excel
  • zaangażowania i motywacji do pracy
  • dyspozycyjności do pracy na pełen etat