asystent/ka biura in warszawa

job type
praca tymczasowa

location
warszawa, mazowieckie
job category
administracja biurowa
reference number
52570

Chcesz pracować w globalnej firmie? Mieć na co dzień kontakt z językiem angielskim? Nie lubisz nudy w pracy?

Jeżeli tak, zapraszamy do współpracy!

oferujemy

  • Ciekawe zadania
  • Pracę w godzinach 9:00-17:00
  • Pracę w globalnej firmie z branży elektrycznej w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość skorzystania z karty sportowej i opieki medycznej

zadania

  • Koordynacja podróży służbowych i przygotowywanie agendy podróży kierownictwa firmy; wspieranie zarządu w sprawach administracyjnych
  • Koordynacja i zamieszczanie informacji dotyczących firmy w intranecie i w systemie wyświetlania komunikacji wew.; przygotowywanie treści, dbanie o spójny rozwój struktury informacyjnej i dopasowanie do zmieniającej się struktury firmy (bieżące informacje o firmie, strategii i biznesie ogólnie)
  • Wsparcie obowiązków recepcji, jak również zastępstwo na czas nieobecności recepcjonistki
  • Organizacji spotkań zewnętrznych i wewnętrznych dla klientów i pracowników FiSS
  • Ścisła współpraca z pozostałymi pracownikami działu Administracji i Personalnego w celu zapewnienia spójności procedur z działalnością handlową Schneider Electric
  • Organizacja i koordynacja akcji Well Beeing dla firmy

responsibilities

  • pierwsze doświadczenie w obszarze administracji
  • Wykształcenie wyższe
  • Doskonała organizacja pracy
  • Wysokie zdolności komunikacyjne,
  • Kreatywność
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie