asystent/ka biura in warszawa

job type
praca stała

location
warszawa, mazowieckie
job category
administracja biurowa
job type
praca stała
reference number
51017

Szukasz nowych wyzwań zawodowych? Teraz masz szansę zdobyć stanowisko z perspektywami na dalszy rozwój zawodowy. Dla naszego Klienta, firmy z branży retail poszukujemy asystenta/ki biura.

oferujemy

  • pracę w pełnym wymiarze godzin (9-17)
  • umowę o prace
  • 4000 - 5000 brutto PLN
  • wsparcie przełożonego
  • miłą atmosferę w biurze na Mokotowie

zadania

  • obsługa recepcji (korespondencja, odbieranie telefonów)
  • kontakt z potencjonalnym klientami
  • organizacja oraz udział w spotkaniach biznesowych
  • weryfikacja rynku w poszukiwaniu nowych klientów
  • redagowanie ofert handlowych
  • raportowanie bieżących działań i prowadzenie bazy danych klientów
  • wsparcie w wystawianiu FV

responsibilities

  • wykształcenia minimum średniego
  • doświadczenia zawodowego na stanowisku asystenckim (około 2 lat).
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży telefonicznej
  • dobrej organizacji pracy
  • znajomości MS Office (Word, Excel)
  • prawo jazdy kat. B