asystent/ka ds. obsługi klienta in dąbrowa górnicza

job type
praca stała

location
dąbrowa górnicza, śląskie
job category
Administracja, Obsługa techniczna
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
6-12 miesięcy
reference number
59201
phone
+48 504143981

Szukasz pracy administracyjno- biurowej i komunikatywnie mówisz w języku angielskim? Lubisz rozmawiać z ludźmi i chcesz rozpocząć swoją karierę zawodową?

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową z możliwością pozostania w strukturach Firmy
  • godziny pracy: 8:00- 16:00
  • pakiet benefitów: opieka medyczna, ubeczenie grupowe (płatne przez pracodawcę), premia roczna (1 wynagrodzenie miesięczne, wypłacane proporcjonalnie do przepracowanych miesięcy w roku), premia urlopowa - 900 zł brutto, lekcje języka angielskiego - raz w tygodniu
  • stabilne wynagrodzenie zawsze na czas.

zadania

  • wystawianie faktur
  • raportowanie
  • obsługa centrali telefonicznej
  • wprowadzaniem zamówień i zapytań do SAP (gwarantujemy szkolenie, nie jest wymagana znajomość systemu)
  • wprowadzanie warunków cenowych (doraźnie).

oczekujemy

  • dobrego humoru i chęci do pracy
  • rzetelności i odpowiedzialności
  • otwartości na rozwój zawodowy
  • komunikatywnego języka angielskiego, poziom B2
  • sprawnej obsługi Ms Office