asystent/ka zarządu in warszawa

job type
praca stała

location
warszawa, mazowieckie
job category
Administracja, Obsługa techniczna
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
12-24 miesiące
reference number
57722
phone
+48 697 581 378

Pracuj w firmie, która zapewni Ci prestiż w środowisku! Podejmij współpracę w renomowanej firmie z długoletnim doświadczeniem w branży finansowej. Aktualne dla naszego klienta poszukujemy asystenta / asystentki zarządu.

oferujemy

  • umowę o pracę
  • konkurencyjne wynagrodzenie (około 5000 PLN brutto)
  • dofinansowanie do biletu miejskiego
  • dodatkowe środki do wykorzystania na platformie benefit (500 PLN)
  • elastyczne godziny pracy
  • pracę w międzynarodowym środowisku

zadania

  • wsparcie administracyjne dwóch Dyrektorów
  • przygotowywanie prezentacji, redagowanie plików tekstowych
  • rezerwacja biletów lotniczych
  • rozliczanie podroży służbowych
  • wsparcie administracyjne
  • zarządzanie korespondencją
  • kontakt z innymi departamentami firmy w imieniu Zarządu

oczekujemy

  • doświadczenia na analogicznym stanowisku (1- 2 lata)
  • preferowane doświadczenie w firmie o profilu finansowym (bank, towarzystwo ubezpieczeniowe etc.)
  • zainteresowania tematyką finansową
  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • gotowości do pracy w pełnym wymiarze godzin