automatyk in starachowice

job type
praca stała

location
starachowice, świętokrzyskie
job category
Instalowanie, Utrzymywanie, Naprawy/Konserwacja
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
0-6 miesięcy
reference number
61732
phone
+48 663304300

Poszukujemy automatyka do prężnie rozwijającej się firmy na terenie Starachowic. Jeśli chcesz zdobywać doświadczenie w tym kierunku, interesujesz się mechaniką, elektryką, motoryzacją, ta oferta jest dla Ciebie idealna.

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u Klienta
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dodatkową opiekę medyczną
  • rozwój zawodowy

zadania

  • utrzymanie ciągłości pracy urządzeń i instalacji
  • diagnozowanie usterek oraz awarii maszyn
  • planowanie i projektowanie prostych układów sterowania automatyki
  • tworzenie raportów

oczekujemy

  • wykształcenie techniczne
  • praktyczna znajomość zagadnień mechatronicznych
  • uprawnienia SEP (min. "E" do 1 kV)
  • dobra organizacja czasu i pracy
  • sumienności
  • dyspozycyjności
  • samodzielności
  • podstawowej znajomości języka angielskiego umożliwiającej obsługę maszyn