brand manager in lublin

job type
praca stała

location
lublin, lubelskie
job category
internet / e-commerce / nowe media
job type
praca stała
reference number
52688

Jesteś urodzonym managerem? Znasz zagadnienia sprzedażowe i uważasz, że internet jest najlepszym źródłem pozyskiwania nowych klientów indywidualnych? Chcesz brać aktywny udział w rozwijaniu marki firmy w branży e-commerce? Aplikuj!

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe plus premie uzależnione od wyniku
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu
  • niezbędne narzędzia pracy

zadania

  • przygotowanie strategii dla podległych marek
  • pozycjonowanie marki na rynku
  • prowadzenie strony internetowej oraz profili na portalach społecznościowych
  • ścisła współpraca z agencjami reklamowymi/freelancerami
  • tworzenie materiałów promocyjnych

responsibilities

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (mile widziana branża FMCG)
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego
  • bardzo dobrej orientacji w pracy na profilach społecznościowych
  • bardzo dobra znajomość MS Office/Corel/Photoshop
  • wykształcenie wyższego