brygadzista robót torowych in gdynia

job type
praca stała

location
gdynia, pomorskie
job category
Budownictwo, Górnictwo, Rzemiosło
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
12-24 miesiące
reference number
57976
phone
+48 501332115

masz doświadczenie w budownictwie torowym? szukasz nowych wyzwań? oto szansa, by pokierować swoją karierą.

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe + system premiowy
  • prywatną opiekę medyczną, kartę sportową
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie do uprawnień
  • szeroką ofertę szkoleń
  • dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin

zadania

  • odpowiedzialność za organizację i nadzór nad powierzonym odcinkiem robót torowych
  • nadzorowanie brygad roboczych
  • nadzorowanie i rozliczanie podwykonawców z terminów, jakości i zakresu wykonywanych prac
  • zamawianie i odbiór materiałów
  • prowadzenie kontroli czasu pracy
  • szkolenie załogi i kontrola przestrzegania przepisów BHP i PPOŻ
  • odpowiedzialność za zgodność wykonywanych robót z projektem i sztuką budowlaną

oczekujemy

  • wykształcenia min. średniego technicznego (kierunkowe)/ dodatkowym atutem będzie wykształcenie wyższe inżynierskie
  • doświadczenia w pracy przy inwestycji kolejowej
  • umiejętności kierowania pracami podległych brygad, firm podwykonawczych
  • umiejętności analizy dokumentacji technicznej
  • dobrych zdolności organizacyjnych