brygadzista in sękocin nowy

job type
praca stała

location
sękocin nowy, mazowieckie
job category
Magazynowanie, Dystrybucja
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
6-12 miesięcy
reference number
56746
phone
+48 609305109

job description

Szukasz pracy? Myślisz o zmianie?

Dla naszego klienta z branży budowlanej poszukujemy pracownika.

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (opłacane pełne składki do ZUS, płatny urlop, zwolnienia lekarskie)
  • pracę od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00 lub 7:00-15:00
  • terminowe wynagrodzenie 5000 brutto + premia kwartalna
  • Randstad PLUS - opieka medyczna, karta sportowa w korzystnej cenie, vouchery i zniżki do sklepów, restauracji

zadania

  • nadzorowanie jakości i terminowości wykonywania napraw, obsługi oraz usług montażu i demontażu kontenerów
  • zarządzanie pracą zespołu
  • bieżące rozliczania czasu pracy
  • optymalne planowanie zadań dla pracowników
  • pilnowanie prac wykonywanych przez podwykonawców
  • fizyczne wykonywanie czynności pomocniczych
  • dopilnowanie dokumentacji wydań i przyjęć kontenerów na placu

oczekujemy

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  •   mile widziane uprawnienia budowlane, elektryczne lub/i hydrauliczne
  •  prawo jazdy kategorii B
  •  wykształcenie średnie techniczne